POHOTOVOSTNÍ VÝDEJ LÉKŮ

Mimo standartní pracovní dobu můžete využít přes pohotovostní okénko


+420 222-513-396

DERMOKOSMETIKA

V naší lékárně naleznete širokou nabídku dermo - kosmetiky a přírodní kosmetiky světových značek. Jako partnerská lékárna jsme zapojeni do věrnostních programů a speciálních akcí jednotlivých značek.


OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek 07:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle - Svátky 09:00 - 20:00
Stálá pohotovostní služba

Vítejte v Lékárně U svaté Ludmily

Naše lékárna se nachází v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru. Její dlouholetá historie sahá až do doby první republiky. Tradici tohoto místa se snažíme udržet jak kvalitou poskytovaných služeb, tak i širokou otevírací dobou, včetně pohotovostní služby v noci.

image

Profesionální přístup

Naši plně kvalifikování zaměstnanci jsou připraveni poskytnout Vám odborné rady ohledně Vašeho zdraví a také veškeré informace k užívání léků či potravních doplňků.

image

Široký sortiment léků

Nabízíme široký sortiment léků na předpis i na volný prodej, doplňků stravy, kojeneckých výrobků a kojenecké výživy, dermo-kosmetiky, homeopatických přípravků atd...

image

Lékárenské poradenství

Poskytujeme lékárenské poradenství – pokud máte otázky ohledně Vámi užívaných léčiv, naši lékárníci Vám na ně rádi odpoví.

Podívejte se na akční nabídku Lékárny u sv. Ludmily.

Naši specialisté

O Vaše zdraví se zde stará 5 magistrů farmacie a 4 farmaceutické laborantky.

SORTIMENT

Doplňky stravy
Kojenecká výživa
Veterinární přípravky
Zdravotnické pomůcky

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 07:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 08:00 - 20:00
Stálá pohotovostní služba
image

Léková anamnéza

Naši specialisti Vám zjistí podrobnou lékovou anamnézu pro Vaší spokojenost a pravidelné dávkování léků.
image

Bezplatné měření tlaku

Abychom měli pod kontrolou zdraví našich klientů, nabízíme jim v Lékárně svaté Ludmily možnost měření tlaku zdarma.
image

Příprava magistraliter

Příprava léčivých přípravků v lékárně U svaté Ludmily píprava magistraliter je významnou součástí naší lékárenské péče.
image

Výdej léků non-stop

Tradici naší lékárny se snažíme udržet jak kvalitou poskytovaných služeb, tak i širokou otevírací dobou, včetně pohotovostní služby v noci.
image

Čtyřnozí mazlíčkové

Najdete u nás i základní léky pro Vaše čtyřnohé mazlíčky - odčervovací tablety, pasty, preventivní přípravky proti klíšťatům a blechám.
image

Dermokosmetika

Dermokosmetika pečuje o pokožku těla, obličeje i vlasy tím nejpřirozenějším způsobem, protože respektuje její fyziologii.

Kde najdete Lékárnu U Svaté Ludmily?

Naše lékárna se nachází v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru. Na adrese Belgická 37, Praha 2. Kontaktní informace naleznete v sekci kontakt

Jak funguje pohotovostní okénko?

V dobu, kdy naše lékárna má zavřeno, funguje pro Vás naše pohotovostní okénko. Pohotovostní okénko je pro Vás nonstop otevřené. Stačí k němu přistoupit, zazvonit a vyčkat na naší lékárnici, která Vám pomůže ve Vašich nesnázích.

Jak si zarezervovat léky online?

Rezervace léků, funguje přes formuláře, které jsou na našich stránkách. Jeden formulář je hned vedle sekce, který si právě čtete. (U léčiv uvádějte vždy sílu a velikost balení) Nebo si je můžete zarezervovat telefonicky na telefonním čísle +420 222-513-396.

Mohu dostávat novinky o Vašich produktech?

Novinky o naši produktech se dozvíte na naší sociální síti google plus, nebo na našich stránkách. Novinky se můžete také dozvědět v našich novinkách, které rozesíláme registrovaným uživatelům v podobě emailu.

Dermokoutek

V naší lékárně naleznete širokou nabídku (sortiment) dermo - kosmetiky a přírodní kosmetiky světových značek. Jako partnerská lékárna jsme zapojeni do věrnostních programů a speciálních akcí jednotlivých značek.

REZERVACE LÉKŮ