SORTIMENT

Doplňky stravy
Kojenecká výživa
Veterinární přípravky
Zdravotnické pomůcky

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 07:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00
Svátky 09:00 - 20:00
Stálá pohotovostní služba
  • image
  • image
  • image
  • image

Lékárna u svaté Ludmily

Naše lékárna se nachází v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru. Její dlouholetá historie sahá až do doby první republiky. Tradici tohoto místa se snažíme udržet jak kvalitou poskytovaných služeb, tak i širokou otevírací dobou, včetně pohotovostní služby v noci.

Nabízíme široký sortiment léků na předpis i na volný prodej, doplňků stravy, kojeneckých výrobků a kojenecké výživy, dermo-kosmetiky, homeopatických přípravků, veterinárních přípravků i zdravotnických pomůcek. Naši plně kvalifikovaní zaměstnanci jsou připraveni poskytnout Vám odborné rady ohledně Vašeho zdraví a také veškeré informace k užívání léků či potravních doplňků.

Dále pro naše pacienty zajišťujeme přípravu individuálně připravovaných léčivých přípravků (HVLP), ať už na recept či volný prodej. Naše přípravna je velmi dobře zásobena, připravujeme kožní masti, roztoky, sirupy, nosní kapky, perorální prášky i čípky, ale i veterinární léčiva. V případě výpadku některého registrovaného léčivého přípravku jsme schopni připravit adekvátní náhradu.

Najdete u nás i základní léky pro Vaše čtyřnohé mazlíčky – odčervovací tablety, pasty, preventivní přípravky proti klíšťatům a blechám. Jsme schopni zajistit Vám objednávku většiny léčivých přípravků na veterinární předpis do 2 pracovních dnů.

Naši specialisté

O Vaše zdraví se zde stará 5 magistrů farmacie a 4 farmaceutické laborantky.

Kde najdete Lékárnu u Svaté Ludmily?

Naše lékárna se nachází v centru Prahy na adrese Belgická 37, Praha 2, nedaleko Náměstí Míru. Kontaktní informace naleznete v sekci kontakt

Jak funguje pohotovostní okénko?

V dobu, kdy naše lékárna má zavřeno, funguje pro Vás naše pohotovostní okénko. Pohotovostní okénko je pro Vás nonstop otevřené. Stačí k němu přistoupit, zazvonit a vyčkat na naší lékárnici, která Vám pomůže ve Vašich nesnázích.

Jak si zarezervovat léky online?

Rezervace léků funguje přes formulář vpravo (REZERVACE LÉKŮ). (U léčiv uvádějte vždy sílu a velikost balení) Nebo si je můžete zarezervovat telefonicky na telefonním čísle +420 222-513-396.

Mohu dostávat novinky o Vašich produktech?

Novinky o našich produktech se dozvíte na našich stránkách nebo na našem facebooku.

Dermokoutek

V naší lékárně naleznete širokou nabídku (sortiment) dermo - kosmetiky a přírodní kosmetiky světových značek. Jako partnerská lékárna jsme zapojeni do věrnostních programů a speciálních akcí jednotlivých značek.

REZERVACE LÉKŮ