SORTIMENT

Doplňky stravy
Kojenecká výživa
Veterinární přípravky
Zdravotnické pomůcky

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 07:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00
Svátky 09:00 - 20:00
Stálá pohotovostní služba
  • image

Příprava magistraliter

Příprava léčivých přípravků magistraliter je významnou součástí naší lékárenské péče. Dále pro naše pacienty zajišťujeme přípravu individuálně připravovaných léčivých přípravků (HVLP), ať už na recept či volný prodej. Naše přípravna je velmi dobře zásobena, připravujeme kožní masti, roztoky, sirupy, nosní kapky, perorální prášky, čípky, ale i veterinární léčiva. V případě výpadku některého registrovaného léčivého přípravku, jsme schopni připravit adekvátní náhradu

Jsme schopni zajistit nejširší spektrum individuálně připravovaných léčiv v pražském regionu.

Poskytujeme také konzultace lékařům ohledně předepisování magistraliter přípravků.

V případě, že od svého lékaře obdržíte recept s předepsaným individuálně připravovaným léčivým přípravkem, můžete postupovat tímto způsobem:

Zastavte se v naší lékárně U svaté Ludmily a přípravu Vašeho léku si domluvíte osobně. Naši lékárníci a laborantky Vám vyjdou vstříc a sdělí Vám veškeré potřebné informace

Obvyklá doba přípravy je do 24-48 hodin, u technologicky složitějších postupů nebo v případě objednávání speciálních surovin se doba může adekvátně prodloužit.

Příprava magistraliter "na počkání" je možná, ale závisí však na konkrétní domluvě a vytížení v laboratoři.

Naši specialisté

O Vaše zdraví se zde stará 5 magistrů farmacie a 4 farmaceutické laborantky.

Kde najdete Lékárnu u Svaté Ludmily?

Naše lékárna se nachází v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru. Na adrese Belgická 37, Praha 2. Kontaktní informace naleznete v sekci kontakt

Jak funguje pohotovostní okénko?

V dobu, kdy naše lékárna má zavřeno, funguje pro Vás naše pohotovostní okénko. Pohotovostní okénko je pro Vás nonstop otevřené. Stačí k němu přistoupit, zazvonit a vyčkat na naší lékárnici, která Vám pomůže ve Vašich nesnázích.

Jak si zarezervovat léky online?

Rezervace léků funguje přes formulář vpravo (REZERVACE LÉKŮ). (U léčiv uvádějte vždy sílu a velikost balení) Nebo si je můžete zarezervovat telefonicky na telefonním čísle +420 222-513-396.

Mohu dostávat novinky o Vašich produktech?

Novinky o našich produktech se dozvíte na našich stránkách nebo na našem facebooku.

Dermokoutek

V naší lékárně naleznete širokou nabídku (sortiment) dermo - kosmetiky a přírodní kosmetiky světových značek. Jako partnerská lékárna jsme zapojeni do věrnostních programů a speciálních akcí jednotlivých značek.

REZERVACE LÉKŮ